Click to listen highlighted text!

Kampania promocyjna

lip 28, 2022 | Aktualności

 

 

Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza’’ jest w trakcie realizacji kampanii promocyjnej pod wspólnym tytułem ,,ZOSTAŃ LIDEREM! – WZROST ROZPOZNAWALNOŚCI STOWARZYSZENIA „LIDER POJEZIERZA”.

Celem projektu jest organizacja 26 imprez (po dwa razy w każdej gminie należącej do LGD) i wzmocnienie dzięki temu współpracy międzysektorowej na rzecz rozwoju turystyki oraz prezentowanie, łączenie różnych inicjatyw mieszkańców regionu ,,Lidera Pojezierza”, ich profesjonalna prezentacja i promocja.

Operacja poprzez aktywizację i rywalizację mieszkańców 13 gmin, w znaczny sposób wpływa na wzrost rozpoznawalności LGD. Pokazujemy uczestnikom wydarzeń, czym jest ,,Lider Pojezierza” i czym się zajmujemy, opowiadamy o sukcesach beneficjentów, którzy dzięki dofinansowaniom z programów PROW oraz PO Rybactwo i Morze (pozyskanym za naszym pośrednictwem) mogli założyć lub rozwinąć działalność gospodarczą. Promujemy produkty regionalne oraz wyroby rękodzielnicze i opowiadamy o projektach, które zrealizowaliśmy lub jesteśmy w ich trakcie realizacji.

Już po kilkunastu imprezach widzimy, że poczucie wspólnoty i przynależności do obszaru LGD, a poziom wiedzy z zakresu możliwości aplikowania o środki w ramach PROW i PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020 podniesie się.

Nasze stanowisko odwiedzają zarówno młodzi jak i starsi, a szczególną atrakcją stał się ,,Kącik Małego Lidera” z atrakcjami dla najmłodszych.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym projekcie. Sprawdzajcie naszą stronę: www.liderpojezierza.pl, kiedy odwiedzimy Waszą Gminę! Do zobaczenia!

 

 

 

Click to listen highlighted text!