System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.
eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.
Plan pracy komisji na 2009 rok
Plan pracy Komisji
Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji
i Budżetu na 2009 rok
LUTY:
1. Przyjęcie informacji na temat realizacji zadań zleconych organizacją pozarządowym;
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
MARZEC:
1. Wizytacja jednostek organizacyjnych.
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
KWIECIEŃ:
1. Praca nad sprawozdaniem z realizacji budżetu Gminy za rok 2008;
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
MAJ:
1. Wizytacja jednostek organizacyjnych.
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
CZERWIEC:
1. Informacja na temat podjętych działań i realizacji inwestycji określonych w planach budżetu na rok 2009.
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
WRZESIEŃ:
1. Wizytacja jednostek organizacyjnych.
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
PAŹDZIERNIK:
1. Informacja na temat założeń do budżetu na rok 2010;
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
LISTOPAD:
1. Informacja o poziomie zadłużenia Gminy i podjętych działań celem zmniejszenia kosztów obsługi;
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
GRUDZIEŃ:
1. Opracowanie planu pracy komisji na 2010 rok;
2. Zapoznanie się z materiałami sesyjnymi (zgłaszanie wniosków i uwag).
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
| Akcja | Osoba | Data |
|---|---|---|
| Dodanie dokumentu: | Agnieszka Kosiorek | 02-02-2009 14:14:28 |
| Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Agnieszka Kosiorek | 06-01-2009 |
| Ostatnia aktualizacja: | Agnieszka Kosiorek | 02-02-2009 14:14:28 |

