Click to listen highlighted text!

Uroczysty jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla Par z gminy Lipiany

mar 18, 2024 | Aktualności

Z tej okazji uroczystość odbył się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lipianach. Miłą i wzruszającą chwilą było wręczenie dostojnym jubilatom Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta RP oraz pamiątkowych listów gratulacyjnych. Nie zabrakło też serdecznych życzeń, kwiatów, smacznego tortu oraz słodkiego poczęstunku. Ponadto o specjalną część artystyczną zadbał miejscowy Zespół Wokalny Qmpelsi z MGOK.
Burmistrz podziękował jubilatom za godny przykład wieloletniego życia małżeńskiego oraz życzył im wielu sukcesów i zdrowia na dalsze lata.
W gronie dostojnych jubilatów Złote Gody świętowali Państwo: Bogumiła i Zdzisław Andrzejewscy, Krystyna i Henryk Chowańscy, Katarzyna i Antoni Galińscy, Danuta i Zdzisław Górewiczowie, Kazimiera i Henryk Jóźwiakowie, Elżbieta i Paweł Kaczmarkowie, Wanda i Jerzy Kałkowie, Stanisława i Tadeusz Kasprzakowie, Halina i August Kimbarowie, Anna i Stanisław Kimlińscy, Maria i Jan Klimaszewscy, Jadwiga i Tadeusz Laszczyńscy, Helena i Zenon Nowakowie, Teresa i Ryszard Pełkowie, Elżbieta i Czesław Sasinowie, Halina i Stanisław Szałczyńscy, Krystyna i Konrad Szydłowscy, Maria i Józef Śnieciowie, Jadwiga i Tadeusz Tomaszkiewiczowie, Bożena i Józef Zielińscy.
Gratulujemy!
Click to listen highlighted text!