herb Lipiany

Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego

 • Pic 1
 • Pic 5
 • Pic 2
 • Pic 6
 • Pic 3
 • Pic 7
 • Pic 4
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13
 • Pic 14
Dziś jest wtorek 26 maja 2020, dziś są imieniny: Filipa i Pauliny

foto galeria

OPS

Służba Zdrowia

Zespół Szkół w Lipianach

Przedszkole Miejskie

Radio Plus Lipiany

5 medali dla UKS "Olimpionik" na 22. Ogólnopolskim Turnieju Badmintona BABOLAT CUP 2020

dodano: 2020-02-24 08:59:24

Znakomity występ naszych dzielnych czterech muszkieterów, którzy po ciężkich bojach wrócili "z tarczą" w postaci 5 medali z 22. Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona Babolat Cup. Do Polic, nieopodal Szczecina, wybrała się czwórka naszych mężnych zawodników: Tomasz Charkiewicz, Sylwester Momot, Zbigniew Michalik oraz Marek Polaszczyk. Ta dziarska ekipa stoczyła boje w swoich kategoriach odnosząc znakomity sukces. Pięć razy była wnoszona na podium flaga z logo UKS "Olimpionik" Lipiany z napisem Zespołu Szkół w Lipianach no i oczywiście z herbem Lipian. Taką piękną promocję naszej miejscowości zgotowali badmintoniści zdobywając 2 złote, 1 srebrny oraz 2 brązowe medale:

MĘŻCZYŹNI 55+ (gr.5)
- złoty medal zdobył Tomasz Charkiewicz
DEBEL MĘSKI 60+ (gr.6)
- złoty medal zdobyli: Sylwester Momot i Zbigniew Michalik
MĘŻCZYŹNI 60+ (gr.6)
- srebrny medal zdobył Sylwester Momot
- brązowy medal zdobył Zbigniew Michalik
DEBEL MĘSKI 50+ (gr.4)
- brązowy medal zdobyli Tomasz Charkiewicz i Marek Polaszczyk

W tym, jakże prestiżowym turnieju, który na ziemi szczecińskiej odbywa się od 22 lat, wystąpiło ponad 220 zawodników (gro zawodników spoza Polski) - jest to najliczniej i najsilniej obsadzony turniej badmintona w Polsce. Ten ogromy sukces to kolejny rozdział w historii lipiańskiego sportu, jakże pięknego, pisanego przez zawodników UKS "Olimpionik" Lipiany. Piękna promocja Lipian poprzez piękny sport oraz piękne występy naszych zawodników. Cieszymy się, że po wojewódzkich sukcesach naszych dzieci przyszły ogólnopolskie sukcesy naszych seniorów.

Więcej informacji o sukcesach naszych zawodników można uzyskać na stronie internetowej UKS "Olimpionik" Lipiany - www.olimpionik.pl lub na profilu FB https://www.facebook.com/badmintonlipiany

BRAWO LIPIANY - BRAWO OLIMPIONIK - BRAWO MY

Galeria zdjęć

Szukaj na stronie

Powiat Pyrzycki

Lider Pojezierza

ANR

ARiMR

Pomerania

ZDGO

PKR

Dane adresowe

Urzad Miejski w Lipianach
Plac Wolnosci 1
74-240 Lipiany

tel. 91 564 10 69 - sekretariat
fax 91 564 13 85
e-mail: umig@lipiany.pl

Ważne informacje

NIP: 853-000-29-27
REGON: 000528391
konto: 59939310102600082420000040

Urząd Miejski
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia